One Loft Race Special

De wereld van de eenhoksraces kende een stormachtige ontwikkeling in de 21e eeuw. Topliefhebbers sturen hun beste duiven uit om Internationale roem te vergaren en verschillende hokken specialiseerden zich haast uitsluitend op deze speciale discipline. Naast de wereldberoemde Million Dollar race in Zuid-Afrika zijn vele andere eenhoksraces in en buiten Europa zeer populair bij Europese liefhebbers. Denk aan de Derby Arona OLR, de Victoria Falls OLR, de Golden Algarve OLR. PIPA combineert in een prachtige veilingen de beste lijnen van de grootste One Loft Race specialisten.
39 loten in deze veiling
Deel 1
19 loten

Deel 2
20 loten